Atėjo laikas džiaugtis pigesniais kreditais!
Paskolos be užstato nuo 100 iki 3000 eurų

Refinansavimas


Sunkiai sekasi susitvarkyti su paskolomis? Atsibodo didelės mėnesinės įmokos?

Dabar mes galime tau padėti. Refinansuok savo turimus įsiskolinimus pas mus palankiomis sąlygomis ir sutaupyk pinigų.

Refinansavimas – tai tavo galimybė atsikratyti slegiančių finansinių sunkumų. Jeigu įsipareigojimai kreditoriams tapo nepakeliamą naštą, nelauk ir kreipkis dėl refinansavimo jau dabar. Mes tau pagelbėsime sunkioje finansinėje padėtyje ir leisime lengviau atsikvėpti nuo didelių palūkanų bei mėnesinių įmokų.

Skolos kartais įtraukia labai greitai, o kreditai atrodo lengvai gaunami pinigai, kurių nereikės grąžinti. Deja, bet tokiu atveju įsiskolinimai ir mėnesinės įmokos tik auga. Neieškok naujos paskolos internete, o refinansuok savo turimus įsiskolinimus. Refinansavimas tau gali pasiūlyti lengvesnį kelią pasidengti savo įsipareigojimus ir tuo pačiu pasigerinti savo kreditingumo istoriją. Refinansuodamas savo turimus kreditus tu turėsi vieną kreditorių, kuriam mokėsi gerokai mažesnę mėnesinę įmoką ir palengvinsi savo gyvenimo sąlygas.

Prieš refinansuodamas turimus įsiskolinimus susirask patikimą kreditorių, kuris siūlo mažas metines palūkanas ir administracinius mokesčius, nes būtent nuo jų priklauso tavo mėnesinių įmokų dydis. Atminkite, jog kreditavimo bendrovės turi dirbti pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus. Todėl rinkdamiesi refinansuotoją patikrinkite ar jis yra įtrauktas į vartojimo kreditų davėjų sąrašą.Refinansuotis

Euroecredit.lt skolina tik įvertinęs mokumą. Prieš teikiant paskolos paraišką, įvertinkite savo finansines galimybes, ar sugebėsite grąžinti paskolą laiku, ar naujai paimta paskola neturės neigiamos įtakos Jūsų finansinei būklei. Paskolos grąžinimo termino limitas yra nustatomas Paskolos davėjo kiekvienam Paskolos gavėjui individualiai, atsižvelgiant į Paskolos gavėjo mokumo vertinimo rezultatus, paimtų ir tinkamai grąžintų Paskolų skaičių, prievolių pagal šią ir kitas sutartis vykdymo duomenis ir kitas aplinkybes. Sutartis galioja iki pilno paskolos gavėjo įsipareigojimų pagal Vartojimo kredito sutartį įvykdymo.