Atėjo laikas džiaugtis pigesniais kreditais!
Paskolos be užstato nuo 100 iki 3000 eurų

Apie mus

Apie EUROECREDIT

Prekės ženklą “Euroecredit.lt” valdanti UAB “LSV Intergroup” – šiuolaikiška lietuviško kapitalo trumpalaikių kreditų teikimo įmonė, turinti platų klientų ratą Lietuvoje. Įmonės veikla remiasi aukštais personalo valdymo ir etikos standartais, orientuojasi į ilgalaikį bendradarbiavimą su kiekvienu klientu. Klientų patogumui sistema nuolat techniškai tobulinama ir plečiamos siūlomų paslaugų galimybės.

 

EUROECREDIT paslaugos

Siūlome greitus ir pigesnius  kreditus nuo 100 iki 3 000 eurų, Jums patogiam laikotarpiui nuo 2 iki 24 mėnesių. Kreditą galima gauti per 15-20 minučių. Užsiregistruoti bei pateikti paraišką galite bet kuriuo paros metu, nereikia jokio užstato ar laiduotojo.

Kreditai suteikiami 18-70 metų amžiaus dirbantiems arba pastovias pajamas gaunantiems Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims turintiems leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Euroecredit.lt  palūkanos ko gero mažiausios rinkoje, o sąlygos - vienos lanksčiausių. Neturint galimybės grąžinti kredito, jo grąžinimo terminą galite prasitęsti arba grąžinti kreditą dalimis. Euroecredit.lt  rūpinasi savo klientais ir darbo netekties atveju, su kiekvienu klientu atskirai derinamos palankesnės kredito grąžinimo sąlygos.

 

Kodėl verta rinktis EUROECREDIT:

  •   Kredito palūkanos vienos mažiausių rinkoje;
  •  Kreditą galite gauti per 15-20 min;
  •  Kredito grąžinimo termino pratęsimas bei grąžinimas dalimis;
  •  Malonus bei profesionalus aptarnavimas;
  •  Atsakingas mokumo vertinimas;
  • Užtikriname konfidencialumą, visa informacija apie kreditą siunčiama tik el.paštu;
  •  Netekus darbo su kiekvienu klientu derinamos palankesnės kredito grąžinimo sąlygos.

 

EUROECREDIT  saugo Jūsų asmens duomenis

UAB „LSV Intergroup“ užtikrina, kad Jūsų asmens duomenys bus laikomi saugiai, pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą bei kitus teisės aktus ir jų reikalavimus. Visi bendrovės darbuotojai bei atstovai įsipareigoja ir įpareigoti saugoti visus Jūsų asmens duomenis. 

UAB „LSV Intergroup“  įdiegęs tinkamas organizacines ir technines duomenų apsaugos priemones nuo atsitiktinio, neteisėto sunaikinimo, atskleidimo, pakeitimo ir bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

UAB „LSV Intergroup“yra įrašyta į Lietuvos Valstybinio Banko Vartojimo kredito davėjų sąrašą, kurį galite rasti paspaudę čia

UAB "LSV Intergroup" priklauso Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai (LSVKA),  kurios  tikslas - veiklos standartizavimas, siekiant kurti abipusiai naudingus santykius tarp vartotojo ir smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančios įmonės.

 

YPATINGAI SVARBU. Norėdami apsaugoti Jus nuo galimo pasinaudojimo Jūsų asmeniniais duomenimis su visais naujai registruotais vartotojais, pateikusiais paraišką pirmajam kreditui gauti, susisiekiame telefonu. Nepavykus susisiekti, Jūsų saugumui paraiška pirmajam kreditui gauti atmetama.

Euroecredit.lt skolina tik įvertinęs mokumą. Prieš teikiant paskolos paraišką, įvertinkite savo finansines galimybes, ar sugebėsite grąžinti paskolą laiku, ar naujai paimta paskola neturės neigiamos įtakos Jūsų finansinei būklei. Paskolos grąžinimo termino limitas yra nustatomas Paskolos davėjo kiekvienam Paskolos gavėjui individualiai, atsižvelgiant į Paskolos gavėjo mokumo vertinimo rezultatus, paimtų ir tinkamai grąžintų Paskolų skaičių, prievolių pagal šią ir kitas sutartis vykdymo duomenis ir kitas aplinkybes. Sutartis galioja iki pilno paskolos gavėjo įsipareigojimų pagal Vartojimo kredito sutartį įvykdymo.